Autor: Dopoznania.pl
27 września, 2019Newsy

Osiedle Lipowe II w Kleszczewie – nowe domy z luksusem w standardzie

Każdy, kto poszukuje swojego nowego domu, zaczyna od kreowania go w wyobraźni. Już na tym etapie jesteśmy w stanie określić, co jest dla nas ważne, czego absolutnie nie może zabraknąć, a co nie będzie współgrało z naszymi potrzebami. Ciepłownik Ekoinwestycje dobrze zna życzenia klientów, dlatego zgodnie z ich pragnieniami stworzył nowoczesne Osiedle Lipowe II w Kleszczewie. Co zawiera się w cenie nowego domu?

Właściciele zyskają wysokie, nieprzytłaczające pomieszczenia  (aż do 290 cm) z ogrzewaniem podłogowym. Warto zaznaczyć, że ta forma ogrzewania ma szereg zalet. Do tych najbardziej zauważalnych zalicza się brak grzejników na ścianach, co daje więcej możliwości aranżacji. To także idealne rozwiązanie dla alergików, ponieważ cyrkulacja powietrza zostaje ograniczona, a w efekcie – krążenie kurzu i alergenów jest znikome. Co ważne, jest to ekonomiczna forma ogrzewania – komfort ciepłej podłogi jest na tyle duży, że nie trzeba dogrzewać powietrza w pomieszczeniu. Efekt? Niższe rachunki.

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie domu bez kominka, Ciepłownik Ekoinwestycje ma dobrą wiadomość – została przygotowana konstrukcja pod ten rodzaj ogrzewania. To również sposób na zmniejszenie kosztów ciepłowniczych. Wśród instalacji znajduje się również przygotowanie pod centralny odkurzacz – nieoceniona innowacja w sprzątaniu.

Dla wzmożenia komfortu i bezpieczeństwa domowników, oprócz antywłamaniowych drzwi, na parterze zostaną zamontowane rolety zewnętrzne. To także gwarancja intymności, ale i sposób na redukcję straty ciepła – kolejny ukłon w stronę budżetu mieszkańców Osiedla Lipowego II.

Ponadto w projekcie zostało przewidziane duże pomieszczenie gospodarcze, 2 miejsca postojowe na posesji i dodatkowe – na ulicy (świetne rozwiązanie dla gości).

Elegancki wygląd budynku, nowoczesne rozwiązania i atrakcyjna cena to połączenie idealne – bez wątpienia nowy dom w Kleszczewie zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie pozostaje 9 segmentów – wybierz idealny dla siebie.