Autor: Dopoznania.pl
18 września, 2019Zakup inwestycyjny

Osiedle Nowych Kosmonautów – poznaj szczegóły oferty na Targach

Monday Development Nowych KosmonautówPlanujesz zakup nowego mieszkania na Winogradach w Poznaniu? Doskonale się składa! Zarezerwuj czas w weekend 21 i 22 września, przyjdź na Targi Mieszkań i Domów i poznaj szczegóły oferty osiedla Nowych Kosmonautów.

Już wkrótce hala nr 3. Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełni się osobami zainteresowanymi nowymi nieruchomościami w Poznaniu i okolicy. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, będzie można zapoznać się z szeroką gamą nowych mieszkań i domów realizowanych na terenie wielkopolski. Odwiedzający liczyć mogą na promocyjne oferty oraz premiery inwestycji. Część wystawienniczą uzupełni bogaty program bezpłatnych Monday Development Nowych Kosmonautówwykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można szczegółowo zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna przy zakupie mieszkania w kredycie hipotecznym. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych targowych gości, którzy miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw pod okiem doświadczonych animatorów.

Podczas targowego spaceru warto odwiedzić stoisko F2, gdzie swoją ofertę prezentować będzie Monday Development. Na terenie poznańskich Winograd firma realizuje inwestycję mieszkaniową Nowych Kosmonautów. Klucze do pierwszych lokali przekazane zostaną już po koniec tego roku. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania, mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji -  akt notarialny za złotówkę.

Warto dodać, że organizator przygotował specjalne udogodnienie dla Rodzin w postaci rodzinnego biletu w niższej cenie. Pawilon targowy można odwiedzać w sobotę od godz. 10.00 do 17.00 i w niedzielę od godz. 10.00 do 16.00.