Autor: Iza
23 kwietnia, 2019Newsy

Osiedle o zurbanizowanym charakterze

Lubisz mieszkać w Krakowie ale męczy Cię tłok i hałas, jaki panuje w jego centralnych dzielnicach? Może pora postawić na nowy dom pod Krakowem, a dokładnie tuż przy jego granicach administracyjnych, w znacznie spokojniejszej okolicy? Osiedle Domy nad Wilgą pomoże spełnić te marzenia a dzięki perfekcyjnie zaprojektowanej urbanistyce, nie będzie wymuszało godzenia się na jakiekolwiek kompromisy.

Inwestycja, realizowana przez dewelopera Invest House S.A. zlokalizowana jest w malowniczym i pełnym zieleni sąsiedztwie. Miejsce to, umiejętnie łączy wszystkie zalety życia na przedmieściach, z wygodą, jaką daje pozostawanie przy granicach administracyjnych Krakowa. Projekt zakłada stworzenie w pełni zurbanizowanego kompleksu, wyposażonego w szereg udogodnień w częściach wspólnych. Należą do nich m. in.: szerokie drogi, plac zabaw dla dzieci, oświetlenie, stylowe nasadzenia, wjazd zabezpieczony bramą oraz większa liczba miejsc parkingowych – po dwa na każdy dom.

Tak zaaranżowana przestrzeń, oprócz spójności, gwarantującej wysoką estetykę, zapewnia funkcjonalność, którą docenisz na co dzień. Pobliska rzeka i tereny zielone, będą zachęcały do aktywnego wypoczynku. Bliskość autostrady A4 oraz lotniska w Balicach, umożliwi sprawne poruszanie się po całym regionie oraz w skali makro. Najbliższy przystanek MPK oddalony jest o zaledwie 150 metrów, więc dojazd do centrum okaże się łatwiejszy, niż się spodziewałeś. Domy nad Wilgą czekają także na Ciebie!