Autor: Dopoznania.pl
11 lipca, 2019Newsy

Osiedle Olchowa – sprawdź aktualną ofertę

Osiedle Olchowa - domy to rozległy kompleks o kameralnej zabudowie, składający się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych w spokojnej i malowniczej części Gdańska. Efektownie zaprojektowane części wspólne powodują, iż inwestycja prezentuje się znakomicie i zapewnia zupełnie nowy wymiar komfortu. Obecnie, w ramach sprzedaży jej VII etapu, dostępnych jest jeszcze pięć domów.

Są to nieruchomości o powierzchni 123,74 m2 o sprawdzonym układzie 2- kondygnacyjnym. Na parterze znajduje się obszerny salon z aneksem kuchennym, WC oraz garaż. W części komunikacyjnej przewidziano miejsce na szafę zabudowaną. Piętro mieści trzy pokoje, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Wielkość działek zależy od położenia segmentów i waha się od 139 m2 do 421 m2. Termin realizacji tych budynków, zaplanowany został na koniec czerwca 2019 roku. Nie będziesz więc musiał czekać na postępy na placu budowy, tylko sprawnie i szybko przeniesiesz się z rodziną do wygodnego domu, w przyjaznej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta okolicy. Osiedle Olchowa - domy jest również doskonale położone względem dostępu do głównych tras regionu – dzięki bliskości trasy WZ oraz środków komunikacji miejskiej z kolejką PKM włącznie.

Teraz pora na Twój ruch! Nie przegap promocyjnych cen. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaproś swoją rodzinę do nowego domu od dewelopera City House.