Autor: Dopoznania.pl
2 sierpnia, 2022Newsy

Osiedle Olimpijskie – mieszkaj po mistrzowsku w centrum Szamotuł

Zakup nowego mieszkania na Osiedlu Olimpijskim pod Poznaniem to inwestycja wręcz doskonała. Dlaczego? Otóż odpowiedzialny za realizację projektu – deweloper Agrobex – zadbał o mistrzowską lokalizację i standard. Sprawdź szczegóły oferty i zamelduj się w Szamotułach.

W ramach I etapu przedsięwzięcia powstanie 100 nowoczesnych mieszkań dopasowanych do indywidualnych potrzeb nabywców. Deweloper zaplanował lokale w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Powierzchnie realizowanych nieruchomości mieszczą się w przedziale od 28 do 80 m2. W każdym budynku znajdować się będzie winda, komórki lokatorskie, miejsca postojowe i garaże rodzinne. Ponadto wszystkie budynki wyposażone będą w panele fotowoltaiczne. Aby ponieść codzienny komfort mieszkania, spółka Agrobex, odda także zieloną przestrzeń spacerową, która usytuowana zostanie wewnątrz osiedla. Mając na uwadze integracje lokalnej społeczności – iście mistrzowskie posunięcie. Do dyspozycji mieszkańców będzie tu siłownia plenerowa i plac zabaw.

Mówiąc o zaletach Osiedla Olimpijskiego nie można zapomnieć atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja powstaje nieomal w centrum Szamotuł. Za przysłowiowym progiem działa Lidl oraz Szamotulski Ośrodek Kultury. W okolicy znaleźć można także przedszkole i publiczną szkołę podstawową, a w zasięgu krótkiego spaceru mieści się dworzec kolejowy. Zaproponowana przez Agrobex lokalizacja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom aktywności fizycznej. W tej części Szamotuł zlokalizowany jest stadion miejski, hala sportowa, pływania oraz całoroczne korty tenisowe.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, wybierz nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb i zamieszkaj na wygodnym osiedlu w dogodnej okolicy, gdzie wszystko jest pod ręką.