21 maja, 2015Strona główna

Osiedle pełne atutów

Życie na uboczu ścisłego centrum ma wiele zalet. Zazwyczaj osiedla ulokowane są w sąsiedztwie malowniczej okolicy, w wymarzonych warunkach do relaksu, ciszy i spokoju, a przy tym posiadają przyjazną i rodzinną atmosferę. Oprócz mody panującej na takie kompleksy mieszkalne, spełniają one realne wartości potrzebne do życia. Tym samym, deweloper R.F. Construction swoją nową inwestycją oferuje swoim klientom spełnienie wszelkich marzeń dotyczących własnego „M”. 

Życie na uboczu ścisłego centrum ma wiele zalet. Zazwyczaj osiedla ulokowane są w sąsiedztwie malowniczej okolicy, w wymarzonych warunkach do relaksu, ciszy i spokoju, a przy tym posiadają przyjazną i rodzinną atmosferę. Oprócz mody panującej na takie kompleksy mieszkalne, spełniają one realne wartości potrzebne do życia. Tym samym, deweloper R.F. Construction swoją nową inwestycją oferuje swoim klientom spełnienie wszelkich marzeń dotyczących własnego „M” (inne inwestycje dewelopera).

Osiedle Przyjazne to nie tylko właściwa nawa osiedla, ale i otaczającej go aury. Kompleks mieszkalny w Robakowie ulokowany jest pośród imponujących walorów przyrodniczych i turystycznych, a dodatkowo z bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta w zaledwie 15 minut (droga S11). Pobliskie miasto Kórnik (5 km) dysponuje bogatym zapleczem sklepów, aptek, marketów, żłobków, przedszkoli, szkół, a nawet zapleczem rekreacyjnym z basenem.

Wszelkie niezbędne placówki znajdują się w zasięgu ręki, co nie utrudnia żadnej ze sfer komfortowego funkcjonowania. Zarówno mali mieszkańcy, jak i dorośli znajdą dla siebie najbardziej potrzebne usługi i rozrywki. Pobliska miejscowość charakteryzuje się wspaniałymi okalającymi jeziorami, lasami i rozlewiskami. Miłośnicy natury będą zachwyceni terenami Parku Krajobrazowego, który wręcz namawia to aktywnego spędzania czasu.

R.F. Construction oferuje mieszkania bezczynszowe dwupoziomowe z ogrodem i tarasem o powierzchni 78 m2. Dodatkowym atutem jest przynależność dwóch miejsc parkingowych do każdego lokum. Osiedle Przyjazne to mieszkania dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność i idealne warunki życia na co dzień. 

Zobacz inne inwestycje w Robakowie.