Autor: Dopoznania.pl
16 września, 2021Newsy

Osiedle Pod Gwiazdami – Twój nowy dom w sąsiedztwie zieleni

Osiedle Pod Gwiazdami w Suchym Lesie to wyjątkowy punkt na mapie podpoznańskich inwestycji deweloperskich. Jeżeli zależy Ci na połączeniu codziennego spokoju, zieleni i dobrego dostępu do niezbędnych udogodnień, trafiłeś pod właściwy adres – zamelduj się na ul. Meteorytowej.

W ramach Osiedla Pod Gwiazdami oddanych zostanie w sumie 28 domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej (56 lokali), skrojonych na miarę potrzeb dzisiejszych klientów. Nabywcy zainteresowani zakupem nieruchomości w Suchym Lesie, wybierać mogą pomiędzy segmentami o powierzchni 85,5 m2, 81,2 m2 (niedostępny w pierwszym etapie), 110,8 m2 i 119,5 m2.

Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydują, zyskają funkcjonalne, dobrze przemyślane wnętrze z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Kolejną zaletą są duże przeszklenia zapewniające optymalną ilość naturalnego światła. Ponadto do każdego lokalu przynależy ogród i miejsce postojowe w garażu lub przed budynkiem. Na uwagę zasługuje również otoczenie oferowanych domów. Deweloper zadbał o utwardzone drogi wewnętrzne oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Co jeszcze wyróżnia Osiedle Pod Gwiazdami? Absolutnie wyjątkowa lokalizacja! Inwestycja realizowana jest w jednym z najwyżej położonych punktów w okolicy Poznania (ok. 130 m n.p.m.). Dzięki temu, mieszkańcy zyskują nie tylko piękne widoki, ale mogą także oddychać czystszym powietrze, o które wcale nie tak łatwo w pobliżu dużego, tętniącego życiem miasta. Działka, na której znajduje się inwestycja graniczy z rezerwatem przyrody Meteoryt Morasko – teren ten nazywany jest zielonymi płucami Poznania i z pewnością zachwyci zarówno sportowców, jak i miłośników relaksujących spacerów.

Osiedle Pod Gwiazdami to miejsce, w którym złapiesz odpowiedni balans. Z jeden strony zieleń i podmiejski spokój, z drugiej zaś dogodny dostęp do rozwiniętej infrastruktury. W okolicy nowych domów na ul. Meteorytowej w Suchym Lesie działają m.in. sklepy, centra handlowe, punkty usługowe, przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia, restauracje czy obiekty sportowe. Ponadto w pobliżu inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej i kluczowe trasy dojazdowe.