Autor: Dopoznania.pl
21 września, 2021Newsy

Osiedle Poznań Nowe Kotowo – Twój własny dom w spokojnej części miasta

Planujesz zakup nowego domu w Poznaniu? Cenisz dużą przestrzeń i zależy Ci na własnym kawałku zieleni? Poszukujesz spokoju bez rezygnacji z dobrego dostępu do centrum? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Osiedle Poznań Nowe Kotowo – inwestycja deweloperska powstająca w południowej części dzielnicy Grunwald.

Oferowane przez Grand Project osiedle to adres stworzony z myślą o nabywcach, którzy marzą o własnym, przestronnym domu w granicach Poznania. Aktualnie trwa sprzedaż I etapu inwestycji, w ramach którego oddanych zostanie 20 nowoczesnych apartamentów. Liczące około 83 m2 dwukondygnacyjne segmenty podzielone zostały na strefę dzienną i prywatną. Pierwszą z nich tworzy salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedsionek. Z kolei piętro zaprojektowane zostało z myślą o prywatności wszystkich domowników. Znajdą się tam trzy samodzielne sypialnie i druga łazienka.

Każdy dom, oferowany w ramach Osiedla Poznań Nowe Kotowo, zyska ponadto taras, ogródek (43-191 m2) oraz miejsca postojowe przy budynku. Warto dodać, że segmenty oddane zostaną w standardzie deweloperskim podwyższonym, który obejmuje:

  • wysokie i eleganckie okna 3-szybowe;
  • rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie;
  • w łazienkach ogrzewanie podłogowe;
  • biały osprzęt elektryczny;
  • wewnętrzne schody żelbetonowe;
  • wysokość każdej kondygnacji 2,7m

Zainteresowała Cię oferta Osiedla Poznań Nowe Kotowo? Zarezerwuj czas w najbliższy weekend, tj. 25-26 września! Przyjdź na Targi Mieszkań i Domów, odwiedź stanowisko H19 i zapytaj dewelopera o w wszystkie szczegóły.