Autor: Dopoznania.pl
29 września, 2021Newsy

Osiedle Przy Marinie – zamieszkaj w sąsiedztwie Jeziora Kierskiego

Osiedle Przy Marinie to jedna z podpoznańskich inwestycji dewelopera Agrobex. W ramach realizowanego w Baranowie projektu oddane zostaną domy w zabudowie bliźniaczej oraz działki budowlane. Jeżeli chcesz zamieszkać w kameralnej, ale dobrze zorganizowane miejscowości w okolicy Poznania, trafiłeś pod właściwy adres.

Usytuowana przy ul. Wypoczynkowej w Baranowie inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom naturalny komfort życia. Oferowane przez Agrobex domy bliźniacze otaczają tereny zielone, umożlwiające nieograniczoną ilość pieszych czy rowerowych wędrówek. Tuż przy działce, na której powstaje inwestycja, zlokalizowane jest Jezioro Kierskie – teren rekreacyjny doceniany przez mieszkańców Poznania i okolic.

Przyjrzyjmy się bliżej samemu osiedlu. Na nabywców planujących zakup nowego domu blisko Poznania czekają segmenty o powierzchniach 122,55 m2 i 142,50 m2. Do każdego z nich przynależy ogród, który z pewnością stanie się tłem wielu leniwych weekendów i niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. W ofercie dewelopera znaleźć można także działki z uzbrojeniem o zróżnicowanym metrażu od 829 d nawet 2467 m2.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera i wybierz najlepsze rozwiązanie.