Autor: Dopoznania.pl
7 kwietnia, 2021Newsy

Osiedle Przy Unii – nowe mieszkania w spokojnej części Poznania

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na lokalizacji łączącej codzienną wygodę z odpowiednią dozą spokoju? Zamelduj się na Osiedlu Przy Unii! Oferowana przez Spravię inwestycja powstaje w atrakcyjnej, dynamicznie rozwijającej się części Poznania, a szeroki wybór metraży sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W ramach I etapu nowego osiedla na Starołęce, deweloper odda 10-piętrowy budynek wielorodzinny w kształcie litery „U”, mieszczący łącznie 233 funkcjonalne mieszkania. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach kupujących, deweloper zaplanował kawalerki oraz lokale w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Nowe mieszkania przy ul. Unii Lubelskiej w Poznaniu zyskają powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów, tarasów, logii lub ogródków. Klienci, którym zależy na czasie i wygodzie skorzystać mogą z interesującej oferty wykończenia pod klucz.

Równie atrakcyjnie prezentują się części wspólne. Firma Spravia zaplanowała zielony dziedziniec, na którym znajdzie się plac rekreacyjny, ławki czy plac zabaw. Na uwagę zasługują także szpalery drzew posadzonych na terenie osiedla. Dodatkowo tereny wewnętrzne ozdobią krzewy, bylin, trawy i żywopłoty.

Mówiąc o zaletach Osiedla Przy Unii nie można zapomnieć o dogodnej lokalizacji. Inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. Na poznańskiej Starołęce przybywa dróg rowerowych, a miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zakłada stworzenie w okolicy bogatej infrastruktury – powstaną tereny zielone, placówki edukacyjnego oraz lokale handlowe. Plusem jest także dobra komunikacja miejska, dzięki której w zaledwie kilka minut dojechać można do centrum handlowego, kina czy restauracji. Przystanek tramwajowy usytuowany jest tylko 1 minutę drogi od osiedla.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nieruchomość w atrakcyjnej części Nowego Miasta.