Autor: Dopoznania.pl
8 sierpnia, 2019Newsy

Osiedle Sielankowe – zamieszkaj w Kamionkach pod Poznaniem

Solbud Dewewloper Osiedle SielankoweOsiedle Sielankowe to doskonała propozycja dla klientów poszukujących nowego domu pod Poznaniem. Inwestycja położona jest na granicy Borówca i Kamionek. Zielona, zaciszna okolica oraz zaledwie 15 minutowy dojazd do Ronda Rataje to połączenie zapewniające codzienną wygodę. Możesz mieszkać pod miastem, ciesząc się jednocześnie łatwym dostępem do jego udogodnień.

Oferowane przez dewelopera Solbud osiedle składa się z domów w zabudowie szeregowej i domów w zabudowie bliźniaczej. Bezpośrednie sąsiedztwo polany i lasu, to gwarancja spokoju i stałego dostępu do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. To właśnie tutaj możesz na co dzień Solbud Deweloper Osiedle Sielankoweobcować z naturą, która potrafi złagodzić stres. Jednocześnie, bezpośrednie sąsiedztwo osiedla nie jest terenem do zabudowy, dzięki czemu mieszkańcy zyskają pewność, iż inne budynki, nie przysłonią im widoku z okna.

Lokalizacja Osiedla Sielankowego to nie jedyny jego atut. Domy posiadają funkcjonalny układ i optymalną powierzchnię. Dlatego też, swobodnie pomieszczą całą rodzinę. Ich powierzchnia waha się od 85 m2 do 110,74 m2 w układzie 3-4 pokojowym. Planowany termin ukończenia inwestycji to III kwartał 2020 roku. Już dziś pomyśl o przyszłości swojej rodziny i zaproponuj jej życie w komfortowych warunkach, w otoczeniu zieleni. Ceny rozpoczynają się od 399 000 złotych – za kwotę zakupu małego mieszkania w centrum, możesz mieć przestronny dom na eleganckich i spokojnych przedmieściach. Skontaktuj się z deweloperem i postaw na nowy dom w Kamionkach.

 

Wybierając nowy dom na Osiedlu Sielankowym w Kamionkach zyskujesz:

  • zielone otoczenie
  • plac zabaw i strefę relaksu na terenie inwestycji
  • dogodny dojazd do Poznania
  • optymalną powierzchnię
  • pełną infrastrukturę w okolicy
  • rabat na poradę architekta