Autor: Dopoznania.pl
29 lipca, 2020Newsy

Osiedle Silesia z panelami fotowoltaicznymi

Osiedle Silesia w Zielonej Górze to inwestycja idąca z duchem czasu. W ramach projektu dewelopera Agrobex powstaną panele fotowoltaiczne. Zaproponowane rozwiązanie to nie tylko troska o planetę, ale także sprawdzony sposób na obniżenie rachunków.

Panele fotowoltaiczne w szybkim tempie zyskują na popularności. Ekologiczny styl życia, idący w parze z realnymi oszczędnościami interesuje coraz większe grono klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Warto dodać, że w kontekście naszej planety, fotowoltaika to już nie tyle moda, co konieczność. Świadomi tego są również inwestorzy, którzy wykorzystują energię ze słońca w swoich najnowszych projektach deweloperskich, czego przykładem jest Osiedle Silesia realizowane w Zielonej Górze przez spółkę Agrobex. - Panele fotowoltaiczne posiadają już nasze inne inwestycje na terenie Poznania. Kliencie chwalą sobie takie rozwiązanie, które może zaspokoić zapotrzebowanie na prąd, na przykład w klatkach schodowych, czy przy oświetleniu terenów zielonych wspólnoty - mówi Krzysztof Kruszona, Prezes Zarządu firmy Agrobex.

Osiedle Silesia powstaje w Zielonej Górze przy ulicy Osiedle Śląskie. W ramach inwestycji oddane zostaną dwa budynki wielorodzinne, mieszczące łącznie 117 mieszkań. Pierwszy etap realizacji obejmuje 59 lokali o powierzchni od 43,46 do 59,04 m2. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Zielone Górze wybierać mogą pomiędzy układami 2- i 3-pokojowymi. Mieszkania parterowe posiadać będą ogródki, a pozostałe zyskają balkony. Wszystkie oferowane „M” dostępne są w standardzie deweloperskim, jednak nabywcy mogą skorzystać z opcji wykończenia pod klucz.

Wśród udogodnień dla mieszkańców warto wymienić, poza fotowoltaiką, także rowerownie, wózkarnie, windy, komórki lokatorskie oraz plac zabaw. Dla zmotoryzowanych nie zabraknie miejsca na naziemnym parkingu.

Kolejnym atutem Osiedla Silesia jest lokalizacja. Komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta pozwoli na sprawne przemieszczanie się po mieście, czy wyjazd poza teren aglomeracji. W sąsiedztwie inwestycji mieszczą się także wszystkie udogodnienia zapewniające komfort zamieszkiwania - szkoła, przedszkole, przychodnia, klub fitness, czy liczne punkty handlowo-usługowe.

Ceny nowych mieszkań na Osiedlu Silesia rozpoczynają się już od 4 900 zł/m2 brutto, a pierwszy budynek będzie gotowy na koniec II kwartału 2021 roku. Skontaktuj się z deweloperem Agrobex i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.