Autor: Dopoznania.pl
23 stycznia, 2020Newsy

Osiedle Śliwkowe – sprawdź ofertę mieszkań w Warzymicach k. Szczecina

Gryf Development Osiedle ŚliwkowePlanujesz zakup nowego mieszkania blisko Szczecina? Zleży Ci na wygodzie i jakości? Trafiłeś pod właściwy adres! Osiedle Śliwkowe spełni Twoje oczekiwania.

Zlokalizowana przy al. Śliwkowej inwestycja obejmuje lokale o zróżnicowanych metrażach z przynależnymi ogródkami, balkonami, loggiami, tarasami lub antresolami. W aktualnej ofercie sprzedaży I etapu osiedla znaleźć można nowe „M” mieszczące się w przedziale od 49,93 do 120,75 m2. Proponowane przez firmę Gryf Development powierzchnie odpowiadają potrzebom różnych grup klientów – od singli po wielodzietne rodziny.

Nowoczesne mieszkania na Osiedlu Śliwkowym łączą w sobie komfortowe rozwiązania oraz estetykę. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, oferowane lokale zapewnią przyszłym mieszkańcom pełną wygodę. Na uwagę zasługuje także duża ilość światła wpadająca do wnętrza. Gryf Development Osiedle ŚliwkowePoza funkcjonalnymi mieszkaniami w Warzymicach, deweloper zadbał o podziemny garaż, windy, komórki lokatorskie przynależne od każdego lokalu oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Mówiąc o zaletach Osiedla Śliwkowego nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji. Przedmieście  łączy się tu z dogodnym dostępem do szeregu udogodnień. W pobliżu inwestycji znaleźć można m.in.: placówki edukacyjne, ośrodki medyczne, punkty handlowe i przystanki komunikacji miejskiej. Całość uzupełnia sąsiedztwo natury (trasa „Orła Bielika”, tereny Doliny Dolnej Odry) oraz malownicze trasy rowerowo-spacerowe.

Skontaktuj się z deweloperem i wybierz nowe mieszkanie w okolicy Szczecina.