20 lipca, 2017Newsy

Osiedle stworzone z myślą o Twojej wygodzie

Komorniki, ul. Łąkowa II to nowoczesna inwestycja zaprojektowana przez cenionego dewelopera Akropol Inwestycje. Tworzy ją kompleks mieszkań w zabudowie bliźniaczej. Osiedle usytuowane jest w spokojnej miejscowości Komorniki, w otoczeniu wszechobecnej zieleni oraz licznych terenów rekreacyjnych.

Komorniki, ul. Łąkowa II to nowoczesna inwestycja zaprojektowana przez cenionego dewelopera Akropol Inwestycje. Tworzy ją kompleks mieszkań w zabudowie bliźniaczej. Osiedle usytuowane jest w spokojnej miejscowości Komorniki, w otoczeniu wszechobecnej zieleni oraz licznych terenów rekreacyjnych. Niewątpliwym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na jego obszary można udać się m.in. na przyjemny spacer lub w celu uprawiania wszelkiego rodzaju sportów na świeżym powietrzu. Komorniki, ul. Łąkowa II jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku.

Mieszkańcy w swoich nowych lokalach będą mieli do dyspozycji optymalną powierzchnię użytkową, która wynosi 74,98 m2. W rzeczywistości wydaje się jednak, jakby miejsca było jeszcze więcej. To dzięki doskonałemu rozplanowaniu powierzchni przez dewelopera. Na parterze mieści się aneks kuchenny z oknem, toaleta oraz salon z wyjściem na taras. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie i duża łazienka. Dodatkowo do każdego segmentu przynależy przestronny ogród, który idealnie nadaje się na odpoczynek po ciężko przepracowanym dniu.

Z inwestycji bardzo łatwo dostać się do rozbudowanej infrastruktury, jaką oferuje Poznań. Dzieje się tak dzięki połączeniu z węzłem komunikacyjnym prowadzącym przez ulicę Poznańską do ul. Głogowskiej w Poznaniu. Bezpośrednio na miejscu można znaleźć też sklepy, pocztę, czy ośrodek zdrowia.