Autor: Dopoznania.pl
12 września, 2019Zakup inwestycyjny

Osiedle Zielone w Gdańsk - ostatni budynek w sprzedaży

Dekpol Deweloper Osiedle ZieloneDekpol Deweloper informuje, że w ramach sprzedaży Osiedla Zielonego, pozostał już tylko jeden budynek. To znakomity wybór dla wszystkich, którzy poszukują nowego mieszkania w Gdańsku i chcą przenieść się do przestrzeni o licznych walorach.

Taką możliwość daje właśnie Osiedle Zielone. Znajduje się ono w dogodnej lokalizacji, gwarantującej sprawny i łatwy dojazd do centrum oraz innych, ważnych punktów miasta. Pełne zieleni sąsiedztwo, jest jednocześnie doskonale nasycone niezbędnymi udogodnieniami. Kameralny charakter inwestycji oraz ponadczasowa, elegancka architektura to kolejne atuty, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Ostatni z budynków, wchodzących w skład projektu, trafił właśnie do sprzedaży. Inwestycja deweloperska w dzielnicy Gdańsk-Jasień cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, więc warto pospieszyć się z podjęciem decyzji, dopóki wybór lokali jest jeszcze wystarczająco szeroki. Aktualna Dekpol Deweloper Osiedle Zieloneoferta sprzedaży obejmuje lokale o powierzchni od 40,05 m2 do 77,11 m2, w układzie 2-, 3- i 4-pokojowym. Planowany termin ukończenia inwestycji to II kwartał 2020 roku.

Nowoczesna architektura, pożądane przez klientów rozwiązania technologiczne oraz trwałość, wynikająca z zastosowania wyselekcjonowanych materiałów budowalnych, tworzą spójną całość. Już dziś poznaj szczegóły inwestycji i przekonaj się, że Osiedle Zielone od Dekpol Deweloper to miejsce warte zamieszkania.