Autor: Dopoznania.pl
5 lutego, 2020Newsy

Osiedle Zielony Zakątek – sprawdź ofertę mieszkań z ogrodami i tarasami w Kórniku

LT Serwis Osiedle Zielony ZakątekOsiedle Zielony Zakątek to jedna z inwestycji deweloperskich, zlokalizowanych w Kórniku pod Poznaniem. Jeżeli zależy Ci na połączeniu podmiejskiego spokoju i dostępu do niezbędnych wygód, a także zwracasz uwagę na wysoką jakość w korzystnej cenie, ta oferta jest dla Ciebie – poznaj bliżej inwestycję dewelopera LT Serwis.

W ramach aktualnej oferty sprzedaży Osiedla Zielony Zakątek znaleźć można dwa typy nieruchomości.

Pierwszy z nich to nowoczesne mieszkania z ogródkami i garażami. Klienci którzy zdecydują się na ten wariant zyskają 48 m2 komfortowej przestrzeni, na której znajdą się m.in. dwie sypialnie i otwarta kuchnia. Przynależne, prywatne ogródki mieszczą się zaś w przedziale od 50 do 160 m2.

Na osoby poszukujące nowego mieszkania w Kórniku czekają także liczące 53 m2 mieszkania z przestronnymi tarasami o powierzchni 22 m2. LT Serwis Osiedle Zielony ZakątekMieszkania w układzie 3-pokojowym z otwartą kuchnią doskonale sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi.

Dlaczego warto wybrać Kórnik? To jeden adres, który łączy wiele zalet. W pobliżu inwestycji znaleźć można wszystko, co niezbędne do życia, w tym: sklepy, ośrodki zdrowia, szkoły i wiele innych. Całość uzupełniają tereny rekreacyjne, z Jeziorem Kórnicki i parkiem przypałacowym na czele. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.