Autor: Dopoznania.pl
26 marca, 2021Newsy

Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku – Twój nowy adres na przedmieściach

Trwa sprzedaż II etapu Osiedla Zielony Zakątek w Kórniku. Oferowane przez dewelopera WESLEY-BO osiedle polecić należy klientom poszukującym wygodnego miejsca do życia na przedmieściach. Atrakcyjne położenie i dogodna komunikacja z Poznaniem pozwolą połączyć aktywność zawodową z kameralnym sąsiedztwem własnego „M”.

Na klientów zainteresowanych Osiedlem Zielony Zakątek w Kórniku czekają mieszkania o powierzchni 57,4 m2 z przynależnymi ogródkami. Zaplanowana przestrzeń podzielona zostanie pomiędzy wiatrołap, hol, schowek, salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę. Zakup tego typu nieruchomości doskonale sprawdzi się w przypadku klientów, którzy dopiero zaczynają życie „na swoim”. Funkcjonalny dom z własnym kawałkiem zieleni, który nabyć można za stosunkową atrakcyjną cenę to interesująca alternatywa dla mniejszego mieszkania w centrum miasta.

Deweloper WESLEY-BO nie zapomniał także o potrzebach rodzin z dziećmi. Tej grupie nabywców polecić należy liczące 73,8 m2 mieszkania z tarasami. Na przyszłych domowników czekają: salon z aneksem kuchennym, łazienka, dwie sypialnie, hol oraz wiatrołap.

Nabywcy nieruchomości od dewelopera w Kórniku doceniają uroki tej lokalizacji. Miejscowość oferuje łatwy dostęp do wszystkiego, co niezbędne na co dzień. W okolicy Osiedla Zielony Zakątek działają: sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia oraz placówki edukacyjne. Na uwagę zasługuje także dogodna komunikacja z Poznaniem, dzięki czemu droga do pracy czy na uczelnię nie będzie stanowić problemu. Po wyczerpującym, pełnym obowiązków dniu nieocenione okaże się zacisze sąsiedztwo własnego „M” z Jeziorem Kórnickim i parkiem pałacowym na czele.