Autor: Dopoznania.pl
18 marca, 2020Newsy

Ostatnia pula domów na osiedlu Rodzinne Podolany już w sprzedaży

Do sprzedaży trafił ostatni etap inwestycji Rodzinne Podolany. Za realizację osiedla przy ulicy Heleny Rzepeckiej odpowiada deweloper Sky Investments. Nowe domy na Podolanach dedykowane są głównie rodzinom z dziećmi, ale nie tylko – sprawdź aktualną ofertę.

W ramach ostatniego etapu inwestycji Rodzinne Podolany oddane zostaną 4-pokojowe domy o powierzchni 100 m2 oraz mieszkania 2-poziomowe liczące od 76 do 79 m2. Zgodnie z projektem, na parterze znajdzie się salon z otwartą kuchnią, a piętro zajmą 3 pokoje. Zamknięcie realizacji zaplanowano na koniec II kwartału 2021 roku. Inwestor wykona również nową infrastrukturę drogową na ulicy Heleny Rzepeckiej.

Zależy nam, aby wykończenie każdego lokalu odpowiadało potrzebom jego mieszkańców – mówi Agnieszka Jałoszyńska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy SKY Investments. W ofercie możemy doszukać się wielu pakietów wykończenia dodatkowego takich jak rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe czy możliwość aranżacji poddasza nieużytkowego na własne potrzeby. Trwają także ostatnie dni promocji zimowej: – Osoby, które podpiszą umowę deweloperską na dom z ogrodem w szeregu E lub G otrzymają w prezencie „pakiet strych” o wartości 5000 zł/brutto. W  tej cenie zawarte są następujące udogodnienia: otwór w stropie nad klatką, punkt oświetleniowy i gniazdo elektryczne, a także 1 okno dachowe zamiast włazu dachowego oraz schody strychowe  – dodaje przedstawicielka.

Kolejną zaletą osiedla domów Rodzinne Podolany jest atrakcyjna lokalizacja. Inwestycja budowana jest na terenie dzielnicy, oferującej połączenie spokoju i dobrego dostępu do rozwiniętej infrastruktury. W okolicy znaleźć można m.in. sklepy, punkty usługowe, kluby fitness oraz placówki edukacyjne. W poszukiwaniu relaksu mieszkańcy mogą wybrać się nad Jezioro Strzeszyńskie oraz Jezioro Rusałka.

Postaw na nowy dom od dewelopera!