Autor: Dopoznania.pl
27 kwietnia, 2022Newsy

Ostatnia szansa na nowe mieszkanie w centrum Szczecina

Hanza Tower to najwyższej jakości wieżowiec, zlokalizowany w samym centrum Szczecina. Projekt zrealizował, znany klientom, deweloper J.W. Construction. W 30-kondygnacyjnym budynku znalazło się blisko 500 nowoczesnych apartamentów. Większość z nich znalazła już swoich nabywców. W sprzedaż ostatnie wolne lokale.

Standard, spełniający potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców oraz atrakcyjna lokalizacja w samym sercu miasta to połączenie idealne. Inwestycja Hanza Tower okazała się sukcesem sprzedażowym dewelopera J.W. Construction. Osoby, poszukujące dużych przestrzeni wybrać mogą jedno z 5-pokojowych mieszkań o metrażu równym 209 m2. Z kolei kupujący stawiający na mniejsze wnętrza nabyć mogą 47-metrowe mieszkanie w układzie 2-pokojowym.

Apartamenty w Hanza Tower polecamy zarówno prywatnym klientom, jak i osobom, które chcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Przyjrzyjmy się bliżej lokalizacji. Budynek znajduje się w samym centrum Szczecina, co pozwoli w pełni wykorzystać potencjał, jaki daje miasto. W najbliższej okolicy wieżowca od J.W. Construction znajdują się m.in.: Urząd Miasta, Dworzec PKP, Plac Grunwaldzki, Brama Portowa, Wały Chrobrego.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, zapytaj o szczegóły i zrealizuj zakup nowego apartamentu w centrum Szczecina.