Autor: Dopoznania.pl
31 października, 2019Newsy

Ostatnia szansa na nowe mieszkanie w METROBIELANACH!

TK Development Metrobielany budynek DBudynek D to ostatni etap inwestycji METROBIELANY, którego zakończenie planowane jest na IV kwartał bieżącego roku. W tym etapie zaprojektowano aż 227 nowych mieszkań na Wawrzyszewie - i choć budowa dopiero zbliża się ku końcowi, to niemal wszystkie lokale znalazły już swoich właścicieli. W ofercie pozostało jedynie 7 wolnych „M”. Które będzie idealne dla Twojej rodziny?

W propozycji TK Development pozostało jedno nowe mieszkanie na parterze o powierzchni 53,90 m2, z dwoma pokojami i oddzielną kuchnią. Zarówno z salonu, jak i sypialni są wyjścia na niezależne tarasy z ogródkami - bez wątpienia ogromnym luksusem jest posiadanie swojego kawałka TK Development Metrobielany budynek Dzieleni w wielkim mieście. To również dodatkowa powierzchnia z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Wśród pozostałych ofert są jeszcze 4 nowe, dwupokojowe mieszkania, rozlokowane na 1., 6. i 7. piętrze. Metraż lokali wynosi niespełna 54 m2. Do każdego lokum przynależy prawie 5-cio lub 9-cio metrowy balkon.

Ostatnie 2 propozycje w METROBIELANACH to 3-pokojowe mieszkania z dużymi, ponad 8-metrowymi balkonami. Na 62 i 63 m2 zaprojektowane zostały 2 sypialnie, pokój dzienny z kuchnią, łazienka i hol.

Jeśli więc poszukujesz nowego mieszkania na Bielanach, nie zwlekaj. To ostatnia szansa, by zamieszkać w nowoczesnej inwestycji od zaufanego Dewelopera.

Psst, w METROBIELANACH aktualnie są promocje na miejsca postojowe i lokale usługowe. Nie zapomnij dopytać o szczegóły w Biurze Sprzedaży.