Autor: Dopoznania.pl
21 grudnia, 2021Newsy

Ostatnia szansa na nowy dom na osiedlu Wille Sanocka

Wille Sanocka to nowe osiedle deweloperskie realizowane na poznańskim Szczepankowie. Adres ten polecić należy osobom, które cenią komfort, wysoką jakość i lokalizację, łączącą kameralny klimat z dobrym dostępem do niezbędnych na co dzień udogodnień.

W ramach nowej inwestycji dewelopera Smart Development Group powstaną trzy domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Na nabywców czekają dwukondygnacyjne segmenty o powierzchni użytkowej 117,9 m2. Wszystkie lokale mają osobne wejścia i poddasze z możliwością adaptacji. Funkcjonalny układ pozwala na wydzielenie 4 lub 5 pokoi, dzięki czemu domownicy jeszcze lepiej dopasują przestrzeń do swoich potrzeb. Ponadto każdy z domów przy ul. Sanockiej w Poznaniu posiadać będzie miejsca na dwa samochody oraz dużą, liczącą ok. 254 m2 działkę. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, deweloper zadbał o wewnętrzne drogi dojazdowe, chodniki, oświetlenie, śmietniki oraz pełną infrastrukturę techniczną (kanalizacja, prąd, woda, gaz).

Nowe domy na osiedlu Willa Sanocka oddane zostaną w podwyższonym standardzie wykończenia, obejmującym: elektryczne rolety zewnętrzne w każdym oknie, ogrzewanie podłogowe, przystosowanie budynku do montażu paneli fotowoltaicznych.

Inwestycja Wille Sanocka została już prawie w całości wyprzedana. Klienci zainteresowani nieruchomością na Szczepankowie do wyboru mają dwa ostatnie segmenty. Skontaktuj się z deweloperem i zarezerwuj swój nowy dom, zanim zrobią to inni.