Autor: Dopoznania.pl
19 listopada, 2019Newsy

Ostatnia wiecha na osiedlu Nowych Kosmonautów

Monday Development Nowych KosmonautówNa placu budowy osiedla Nowych Kosmonautów praca wre. Na ostatnim z trzech budynków, wchodzących w skład realizowanej na Winogradach inwestycji deweloperskiej, zawisła już wiecha. W ramach tego etapu oddanych zostanie 130 mieszkań. Pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze już za kilka tygodni.

Budowane przy ulicy Serbskiej/Naramowickiej osiedle pnie się w górę. W ostatnim budynku zakończono prace konstrukcyjne, dzięki czemu widać już finalny zarys I etapu projektu. Jak zapowiada Monday Development, już wkrótce nabywcy otrzymają klucze do swoich nowych „M”. – Choć to już trzecia wiecha w ramach tej inwestycji, to za każdym razem jest to niezwykle emocjonujący moment. Po tym, jak obserwowaliśmy wznoszenie kolejnych kondygnacji, przyszedł czas na prace wykończeniowe. To etap, który powoli odsłania nam docelowy wygląd budynku. – mówi Iwona Monday Development Nowych KosmonautówChmielewska, Wicedyrektor ds. Sprzedaży w Monday Development. - Zmiany na osiedlu są bardzo dynamiczne, a postęp prac niezwykle szybki. Zaledwie trzy miesiące temu zawisła wiecha na pierwszym z budynków, a już pod koniec tego roku przekażemy część mieszkań ich właścicielom. – dodaje.

Zakończona została także przebudowa układu drogowego przy inwestycji wzdłuż ul. Serbskiej, w ramach której inwestor zmodernizował ścieżkę pieszo-rowerową, a w miejsce starego przystanku autobusowego powstał nowy, z udogodnieniami dla pasażerów. Warto dodać, że dobra infrastruktura komunikacyjna to jedna z niezaprzeczalnych zalet inwestycji. Już dziś można w kilkanaście minut dotrzeć stąd chociażby na Stary Rynek, a już niebawem wachlarz możliwych połączeń komunikacyjnych się zwiększy. Wiąże się to bowiem z realizacją nowej linii tramwajowej, która powstanie nieopodal osiedla.

Nowe osiedle na Winogradach w Poznaniu spotkało się z dużym zainteresowaniem klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Poziom sprzedaży mieszkań w najbardziej zaawansowanym pod względem budowy budynku wynosi 75 procent. Trudno się temu dziwić. Osiedle Nowych Kosmonautów to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalnych rozwiązań i atrakcyjnej lokalizacji, zapewniającej dostęp do szerokiej oferty handlowo-usługowej, edukacyjnej i rozrywkowej.

Jeżeli i Ty rozważasz zakup nowego mieszkania, trafiłeś w idealny moment. Klienci, którzy jeszcze przed Świętami zdecydują się na podpisanie umowy deweloperskiej do zakupionego mieszkania otrzymają smart TV marki LG za 1 zł.

Sprawdź szczegóły promocji na osiedlu Nowych Kosmonautów.


Źródło: PR4You