Autor: Iza
12 kwietnia, 2019Newsy

Ostatnie 3 mieszkania

Deweloper Poz Inwest Sp. z o.o. S. k. informuje, że w ramach sprzedaży inwestycji Osiedle Parkowe w Wirach, pozostały już tylko trzy wolne nieruchomości. Jeżeli chcesz kupić nowy dom pod Poznaniem, to musisz pospieszyć się z podjęciem decyzji. Już dziś poznaj szczegóły oferty i przekonaj się, że powstała ona także z myślą o Twoich potrzebach.

Te nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, posiadają 124 m2 powierzchni i składają się z dwóch kondygnacji, które tworzą wyraźny podział na strefę dzienną oraz sypialną. Na parterze znajduje się: pokój dzienny, kuchnia, WC i garaż. Pietro podzielone zostało na trzy pokoje, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. To niezwykle popularny i praktyczny układ, który swobodnie zaspokoi potrzeby czteroosobowej rodziny. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na taras, który stanowi integralną część, przynależnego do budynku ogródka.

Koszt zakupu ostatnich nieruchomości na Osiedlu Parkowym w Wirach wynosi 445 000 złotych, co daje kwotę 3 575 zł/m2. Biorąc pod uwagę doskonale zrównoważoną lokalizację o nowoczesnym, podmiejskim charakterze oraz proponowaną jakość budynków, jest to oferta, która wyróżnia się dużą konkurencyjnością.

Kupując dom pod Poznaniem, warto postawić na Komorniki. Gmina ta posiada znakomicie rozwiniętą sieć połączeń komunikacji zbiorowej a jednocześnie jest położona w wygodnej bliskości autostrady A2 oraz trasy S11. Ponadto zapewnia stały dostęp do terenów zielonych, wchodzących w skład Wielkopolskiego parku Narodowego – takie połączenie nie powinno ujść Twojej uwadze.

Zobacz nowe domy w Komornikach pod Poznaniem