17 stycznia, 2019Strona główna

Ostatnie cztery domy w sprzedaży

DR Developer Sp. z o.o. informuje, iż w ramach sprzedaży osiedla Brylantowa Nova – domypozostały już tylko cztery ostatnie nieruchomości. Szukasz optymalnego domu dla swojej rodziny? Być może któryś z nich czeka właśnie na Ciebie? Sprawdź szczegóły już dziś!

DR Developer Sp. z o.o. informuje, iż w ramach sprzedaży osiedla Brylantowa Nova – domy pozostały już tylko cztery ostatnie nieruchomości. Szukasz optymalnego domu dla swojej rodziny? Być może któryś z nich czeka właśnie na Ciebie? Sprawdź szczegóły już dziś!

Inwestycja powstaje na modnym i dynamicznie rozwijającym się Ołtaszynie, oferuje nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, które z łatwością zaspokoją potrzeby całej rodziny. Każdy z nich posiada powierzchnię 122,50 m2 oraz ogródek wielkości ok. 53 m2. Cena nieruchomości to 720 000 złotych, co daje kwotę 5 878 zł/m2.

Lokale oferują układ dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się obszerny pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka oraz garaż. Piętro podzielone zostało na trzy pokoje i łazienkę. Dzięki temu, strefa dzienna jest wyraźnie oddzielona od sypialnej, gwarantując mieszkańcom swobodę a także wysokie poczucie prywatności. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na taras, stanowiący integralną część ogródka, zaś do dwóch pokoi na piętrze, przynależą tarasy o powierzchni 4,01 m2 oraz 7,18 m2.

Na takiej przestrzeni, znakomicie odnajdzie się rodzina w modelu 2+2 bądź 2+1 przy założeniu, że jeden z pokoi będzie przeznaczony na gabinet, pokój gościnny czy obszerną garderobę. Ilu klientów, tyle potrzeb i pomysłów na zaaranżowanie potencjału. A Ty jak wykorzystasz możliwości, oferowane przez opisywane domy? Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i przekonaj, że powstała ona także z myślą o twojej rodzinie.