Autor: Iza
26 lutego, 2019Newsy

Ostatnie cztery mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji

Redłowo, uznawane za zielone płuca Gdyni to ciesząca się dużą popularnością, elegancka dzielnica nadmorska, która oferuje nieprzeciętnie atrakcyjne warunki do życia, przy zachowaniu znacznie spokojniejszej, dającej wytchnienie atmosfery. Jeżeli chciałbyś odczuwalnie poprawić jakość swojego życia, to postaw na osiedle Redłowskie Wzgórze. Pospiesz się jednak, ponieważ w sprzedaży pozostały już tylko cztery ostatnie lokale.

Realizowane przez dewelopera P.B.M. i R. BUDROS osiedle, oferuje eleganckie i nowocześnie wyposażone apartamenty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Atrakcyjna architektura, nieprzeciętna estetyka, funkcjonalne układy wnętrz oraz prestiżowe sąsiedztwo – pomyśl jak wygodnie możesz zamieszkać w tak skomponowanej przestrzeni.

Masz jeszcze do wyboru cztery lokale. Najmniejszy z nich posiada powierzchnię 53,71 m2, w układzie 2- pokojowym i znajduje się na pierwszym piętrze. Dwa kolejne, to lokale 3- pokojowe o wielkości 89,19 m2 oraz 91,98 m2, które znajdują się na drugim piętrze. Osoby o szczególnie dużych wymaganiach, powinna zainteresować opcja apartamentu 4- pokojowego o powierzchni 124,79 m2, który także znajduje się na drugim piętrze.

Praktyczna lokalizacja, w pobliżu głównych ras regionu oraz łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury, idealnie uzupełnione zostały o sąsiedztwo rozległych terenów zielonych, które gwarantują odstresowujący wypoczynek oraz świeże powietrze.