Autor: Iza
19 kwietnia, 2019Newsy

Ostatnie domy w sprzedaży

Deweloper Invest House S.A. informuje, że w ramach sprzedaży osiedla Parkeko Niepołomice znajdują się jeszcze tylko dwa ostatnie domy. Ze względu na swoje dogodne położenie, pozwalają prowadzić komfortowy, spokojny styl życia, z łatwym dostępem do różnorodnych udogodnień, zlokalizowanych w centrum miasta oraz strefy ekonomicznej, oferującej wiele miejsc pracy. Chcesz kupić nowy dom w Niepołomicach? Pospiesz się z podjęciem decyzji i zarezerwuj ostatni z lokali dla siebie.

Dostępne jeszcze nieruchomości posiadają powierzchnię 144,4 m2, na której z łatwością pomieścisz wszystkich członków swojej rodziny. Przynależna działka, o wielkości 285 m2, umożliwia zagospodarowanie sterfy wypoczynkowej. Obecnie, w ramach oferty promocyjnej, budynki można nabyć już za kwotę 2 850 zł/m2. Łącznie z działką, dom kosztuje więc 411 540 złotych. Taka kwota, przy tak obszernym metrażu, przekona nawet najbardziej wymagających klientów.

Nieruchomości w Parkeko Niepołomice posiadają układ dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się: pokój dzienny, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, WC oraz garaż. Na piętrze wygospodarowano trzy sypialnie, łazienkę i garderobę. Każdy z pokoi jest łatwy do zaaranżowania, dzięki właściwym proporcjom.

Zielona okolica, pełna przestrzeni, zachęca do wypoczynku, daje wytchnienie i koi zmysły. Jednocześnie gwarantuje ciszę i spokój, tak bardzo potrzebne nam na co dzień. Okoliczna infrastruktura dostarczy niezbędnych udogodnień a sprawny zjazd na trasę A4, znacząco ułatwi poruszanie się po całym regionie.

 

Zobacz inne mieszkania w Niepołomicach