Autor: Iza
7 czerwca, 2019Newsy

Ostatnie dostępne domy

Ronson Development informuje, iż w ramach inwestycji Chilli City IV pozostało już tylko kilka ostatnich lokali. Jeżeli chcesz kupić nowy dom w Tulcach, w praktycznej zabudowie szeregowej, to właśnie tam znajdziesz to, czego potrzebujesz! Inwestycja może poszczycić się szeregiem atutów, które przekonają nawet najbardziej wybrednych klientów.

Dostępne jeszcze nieruchomości, posiadają praktyczny układ dwupoziomowy, dzięki czemu ułatwiają oddzielenie strefy dziennej od sypialnej. Osoby poszukujące lokalu 3- pokojowego, mogą jeszcze wybierać pośród dwóch z nich. Pierwszy posiada powierzchnię 67,35 m2, drugi – 67,57 m2. Rodziny o większych wymaganiach, z łatwością zaaranżują swoją wymarzoną przestrzeń, wykorzystując potencjał, jaki dają dwa ostatnie lokale 4- pokojowe. Ich powierzchnia wynosi od 73,22 m2 do 73,58 m2.

Do każdego przynależy ogródek, który efektownie powiększa przestrzeń wypoczynkową. Spokojna okolica, położona zaledwie 15 minut jazdy od centrum Poznania, umiejętnie łączy podmiejski spokój, z łatwym dostępem do wielkomiejskiej infrastruktury, jaką ma do zaoferowania stolica Wielkopolski. W najbliższej okolicy dostępne są niezbędne udogodnienia. Tulce słyną z bogatej oferty sportowo – rekreacyjnej. Szczególnie przypadnie to do gustu osobom, ceniącym aktywny wypoczynek, podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

Twój najlepszy czas nadchodzi właśnie teraz – podkreśl jego wyjątkowy charakter, sięgając po nowoczesną nieruchomość na osiedlu Chilli City IV, w której poczujesz się wyjątkowo.

 

Zobacz inne mieszkania w Tulce