Autor: Iza
29 kwietnia, 2019Newsy

Ostatnie, dostępne mieszkanie 4- pokojowe

Kameralny budynek, z funkcjonalnie zagospodarowaną, otaczającą go przestrzenią, tworzy nowoczesną, pełną pożądanych przez współczesnych klientów udogodnień. W takich warunkach, możesz rozpocząć zupełnie nowy etap swojego życia. Poczuj się komfortowo, zapraszając rodzinę do przestronnego mieszkania 4- pokojowego na osiedlu Lawendowa 6. Ale uwaga! W sprzedaży pozostał już tylko jeden lokal, więc musisz pospieszyć się z podjęciem decyzji.

Deweloper HEA Sp. z o.o. informuje, iż wspomniana nieruchomość posiada powierzchnię 80,44 m2 i obecnie jest dostępna w promocyjnej cenie 3 800 zł/m2. Jeżeli szukasz nowego mieszkania w Kiełczowie, to doskonale trafiłeś. Nieruchomość posiada układ dwukondygnacyjny, z dobrze doświetlonym i przestronnym salon z aneksem kuchennym, pokojem i łazienką na pierwszym poziomie oraz antresolą, która może być dowolnie zaaranżowana, zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami mieszkańców. Ponadto, z salonu i pokoju prowadzi wyjście na balkon, którego powierzchnia wynosi 4,23 m2.

Nowe mieszkanie w Kiełczowie, na osiedlu Lawendowa 6, stworzy idealne warunki do wychowywania dzieci w spokojnej i pełnej zielni okolicy, która jednocześnie nie wymusza na swoich mieszkańcach konieczności rezygnacji z łatwego dostępu do zróżnicowanej infrastruktury. Takie połączenie jest coraz chętniej wybierane przez świadomych klientów, którzy kupując nowe mieszkanie pod Wrocławiem, nie chcą godzić się na jakiekolwiek kompromisy. Zaliczasz się do tego grona?

 

Zobacz inne mieszkania  w Kiełczowie