Autor: Admin
14 grudnia, 2018Strona główna

Ostatnie, duże mieszkania do odbioru jeszcze w tym roku

Poszukujesz komfortowej nieruchomości dla swojej rodziny? Marzysz o przeniesieniu się na nowoczesne osiedle, które będzie dawało poczucie bezpieczeństwa. Estetyka architektury ma dla Ciebie duże znaczenie? Doskonale trafiłeś. Na Osiedlu Lawendowa 3 znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Mieszkania dostępne będą jeszcze w tym roku!

komfortowej nieruchomości dla swojej rodziny? Marzysz o przeniesieniu się na nowoczesne osiedle, które będzie dawało poczucie bezpieczeństwa. Estetyka architektury ma dla Ciebie duże znaczenie? Doskonale trafiłeś. Na Osiedlu Lawendowa 3 znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Mieszkania dostępne będą jeszcze w tym roku!

Maxus Developer przypomina, że w sprzedaży pozostało kilka ostatnich mieszkań. Jedno z nich jest już gotowe do odbioru. To lokal o powierzchni 81,78 m2, w układzie 3- pokojowym z garderobą i pralnią oraz tarasem wielkości 8,55 m2. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, przynależy do niej miejsce postojowe a cena zakupu wynosi 5 500 zł/m2 w standardzie deweloperskim bądź 499 000 w wersji wykończenia pod klucz.

Trzy kolejne mieszkania to także lokale znajdujące się na piętrze. Ich powierzchnia wynosi 78,88 m2, w układzie 3- pokojowym, z pralnią i garderobą. Przynależne tarasy, o powierzchni 12,63 m2, pozwalają na efektowną aranżację dodatkowej przestrzeni wypoczynkowej. Planowany termin realizacji tych nieruchomości to IV kwartał 2018 roku, więc w Nowy Rok możesz wkroczyć z kluczami do wymarzonego M. Lokale dostępne są w cenie 5 700 zł/m2.

To znakomita propozycja dla rodzin, poszukujących odpowiednio przestronnych wnętrz, dających poczucie komfortu i prywatności. Osiedle jest ogrodzone i posiada automatycznie otwieraną bramę wjazdową. Zamieszkaj w malowniczych Zielonkach i odzyskaj równowagę w życiu.