Autor: Iza
21 czerwca, 2019Newsy

Ostatnie dwa mieszkania w ofercie

Nowe mieszkanie w Łomiankach, pozwoli Ci oderwać się od zgiełku i ciągłego pośpiechu, jaki panuje w stolicy a jednocześnie sprawi, że nie stracisz możliwości stałego i bezproblemowego korzystania z jej udogodnień. Wybierając inwestycję Warszawska 118, Łomianki wykorzystasz potencjał, jaki daje nowoczesna zabudowa szeregowa, o funkcjonalnie zaprojektowanych wnętrzach.

Dodatkowo, osiedle znajduje się na obszarze otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego, co oznacza sąsiedztwo atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, pełnych zieleni. Nie dziwi więc, że tak duże nagromadzenie atutów spowodowało, iż propozycja od WWW Construction Sp. z o.o. znalazła uznanie w oczach klientów. Obecnie, w sprzedaży znajdują się dwa ostatnie mieszkania. Być może jedno z nich, czeka właśnie na Ciebie?

Wspomniane nieruchomości, posiadają powierzchnię od 92 m2 do 99 m2 i oferują 4- pokojowy układ. Na parterze znajduje się open space, mieszczący salon z aneksem kuchennym, który tworzy znakomitą strefę dzienną. Poziom ten posiada także WC. Pietro podzielone zostało na dwie sypialnie i łazienkę. Przestrzeń poddasza zapewnia dużą swobodę aranżacyjną – to idealne miejsce na dającą poczucie prywatności sypialnię małżeńską lub obszerną garderobę.

Inwestycja Warszawska 118, Łomianki udowadnia, że połączenie zielonego, zacisznego sąsiedztwa z dobrze rozwiniętą siecią połączeń komunikacyjnych, daje znakomite warunki do życia. Posmakuj wysokiej jakości standardu podmiejskiego i żyj w zgodzie ze swoimi naturalnymi potrzebami.