Autor: Iza
9 maja, 2019Newsy

Ostatnie mieszkania z III etapu

Nowe Złotniki tworzą przestrzeń, w której czas płynie wolniej i żyje się dobrze. Wygodnie zlokalizowane, pomysłowo zaprojektowane i starannie wykonane, przekonają do siebie także Ciebie. Szukasz przestronnego, nowego mieszkania pod Poznaniem, w którym poczujesz się wygodnie, jak we własnym domu? Doskonale trafiłeś!

Inwestycja składa się z nowocześnie zaprojektowanych lokali o powierzchni 138,29 m2, które oferują układ 4- pokojowy, na dwóch kondygnacjach. W sprzedaży znajdują się jeszcze trzy nieruchomości tego typu, więc masz ostatnią szansę aby dołączyć do grona zadowolonych klientów Duda Development. Na parterze znajduje się salon, kuchnia z oknem, otwarta na salon, WC, garaż i garderoba. Na piętrze przewidziane zostały trzy pokoje i łazienka. Taki układ powoduje, iż z łatwością oddzielisz strefę dzienną od sypialnej, zapewniając wszystkim członkom rodziny, należyte poczucie prywatności. Przynależna do nieruchomości działka, posiada 370 m2 powierzchni, dzięki czemu, umożliwia zaaranżowanie dodatkowej, ciekawej przestrzeni wypoczynkowej.

Koszt zakupu wspomnianego mieszkania, wynosi 599 000 złotych, co daje kwotę 4 331 zł/m2. Jest to konkurencyjna oferta, biorąc pod uwagę jakość inwestycji i jej doskonałą lokalizację. Nowe Złotniki znajdują się w zacisznym sąsiedztwie, które jednocześnie nie ogranicza, w zakresie dostępu do udogodnień infrastrukturalnych. Duża ilość terenów zielonych, pozwala cieszyć się przyjaznymi warunkami do aktywnego wypoczynku. Stąd łatwo dojedziesz do Poznania czy trasy S11.