18 czerwca, 2018Newsy

Ostatnie mieszkanie na sprzedaż w ciekawej lokalizacji

Villa Vogla to inwestycja dewelopera Arche zlokalizowana w Wilanowie Królewskim. Swoje miejsce na ziemi znajdą tam przede wszystkim osoby szukające nowego M w dogodnym położeniu, z daleka od zgiełku dużego miasta z jednoczesnym łatwym dostępem do jego bogatej infrastruktury.

Villa Vogla to inwestycja dewelopera Arche zlokalizowana w Wilanowie Królewskim (sprawdź inne inwestycje dewelopera). Swoje miejsce na ziemi znajdą tam przede wszystkim osoby szukające nowego M w dogodnym położeniu, z daleka od zgiełku dużego miasta z jednoczesnym łatwym dostępem do jego bogatej infrastruktury.

W ofercie inwestora dotyczącej tej nieruchomości znajduje się już ostatnie mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 87,06 m2. Cztery ściany znajdują się na parterze, a do dyspozycji przyszłego właściciela poza 3 pokojami będzie również balkon oraz przydomowy ogródek.

Ponadto ciekawa lokalizacja projektu pozwoli na korzystanie z bliskości obiektów rekreacyjnych i sportowych, a także natury w postaci położonego niedaleko parku w Powsinie, rezerwatu leśnego Morysin oraz parku natolińskiego. Takie umiejscowienie Villi Vogla okaże się atutem w szczególności dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku oraz zwolenników relaksu na świeżym powietrzu.

Warto już dziś zapoznać się z ofertą dewelopera Arche i ostatnim dostępnym na sprzedaż mieszkaniem.

Zobacz inne inwestycje na Wilanowie.