Autor: Dopoznania.pl
3 listopada, 2020Zakup inwestycyjny

Ostatnie prace nad stanem surowym na Śródce OdNowa 2

Na placu budowy inwestycji Śródka OdNowa 2 praca wre! Ostatnia kondygnacja budynku postawiona, a już niebawem nad projektem zwiśnie wiecha. Równocześnie rozpoczęły się prace nad ściankami działowymi i instalacją elektryczną na częściach wspólnych. W ramach oferowanego przez Grupę Parter projektu oddane zostaną 83 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach. Zgodnie z planem realizacja inwestycji zostanie zakończona w IV kwartale 2021 roku.

Najnowsza inwestycja Grupy Partner, Śródka OdNowa 2 osiągnęła już docelową wysokość. Zakończono prace na ostatniej, czwartej kondygnacji i jeszcze w październiku rozpoczną się działania związane z więźbą dachową. Niebawem też zawiśnie nad projektem wiecha, a to symbol osiągnięcia stanu surowego budynku. Budowlańcy rozpoczęli też stawianie ścianek działowych i montaż instalacji elektrycznej na częściach wspólnych. Pod koniec listopada pojawią się też okna, które dostarczy renomowana firma Krispol.

Drugi etap inwestycji mieszkaniowej na poznańskiej Śródce zakłada realizację 83 lokali, mieszczących się w przedziale od 28 do 82 m2. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości w tej części Nowego Miasta wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Proponowane „M” posiadają aneksy kuchenne, zaś część z nich zaprojektowano w taki sposób, by możliwe było wydzielenie odrębnej kuchni. Dużą zaletą są także atrakcyjne powierzchnie dodatkowe. Nabywcy mieszkań parterowych zyskają prywatne ogródki, zaś te rozmieszczone na piętrach wyposażone zostaną w przestronne balkony. Ponadto osoby, które zdecydują się na zakup przed realizacją prac wewnątrz budynku, mają możliwość przearanżowania lokalu według własnych potrzeb. Deweloper, Grupa Partner zapewnia, w przypadku większości powierzchni, możliwość łączenia lokali zarówno w pionie, jak i poziomie.

Śródka OdNowa 2 to dobrze przemyślany projekt, nastawiony na wygodę przyszłych mieszkańców. Deweloper zaplanował halę garażową, naziemne miejsca postojowe, elementy małej architektury, chodniki, oświetlenie oraz zielone nasadzenia.

Mówiąc o korzyściach płynących z zakupu mieszkania na Nowym Mieście w Poznaniu, nie można zapomnieć o lokalizacji. Oferowana przez Grupę Partner inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, takich jak Wartostrada czy Jezioro Maltańskie. Okolica jest też bogata w punkty usługowo-handlowe, restauracje, szkoły i przedszkola. Kolejną zaletą wybranej przez dewelopera lokalizacji jest doskonałe skomunikowanie z centrum i innymi częściami Poznania.

Obecnie trwa promocja - do lokali 2-, 3- i 4-pokojowych przypisano darmową komórkę lokatorską, która zapewni mieszkańcom dodatkową, „przydomową” przestrzeń.