Autor: Iza
10 lipca, 2019Newsy

Ostatnie, wolne domy

Marzysz o nowym domu w Poznaniu, w którym swobodnie pomieści się cała Twoja rodzina – także dopiero jej zaplanowani członkowie? Chcesz kupić solidną nieruchomość, która będzie jednocześnie atrakcyjna pod względem cenowym? Chciałbyś szybko przenieść się „na swoje”? Każde z tych wymagań, jest w stanie spełnić inwestycja Uradzka 5. Ale musisz pospieszyć się z podjęciem decyzji, ponieważ liczba domów, dostępnych jeszcze w sprzedaży, maleje z dnia na dzień.

Deweloper AT Inwest Sp. z o.o. Sp.k. postawił na nowoczesny projekt i optymalną lokalizację. Łączy ona spokojne i zaciszne sąsiedztwo – charakterystyczne dla terenów podmiejskich, z bliskością centrum oraz łatwym dojazdem do głównych tras regionu (zwłaszcza autostrady A2). Stawiając na Kotowo, możesz mieć pewność, że zamieszkasz w otoczeniu dobrze rozbudowanej infrastruktury o miejskim charakterze, zyskując jednocześnie możliwość stałego kontaktu z atrakcyjnymi terenami zielonymi.

W sprzedaży osiedla Uradzka 5 znajdują się jeszcze tylko dwa wolne lokale. Ich powierzchnia wynosi 101,47 m2 a wielkość przynależnych ogródków – ok. 43 m2. Zabudowa bliźniacza, dwulokalowa, o trzech kondygnacjach, mieści w sobie funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza, które będą sprzyjać zapewnieniu poczucia prywatności, wszystkim członkom rodziny. Na parterze znajduje się salon, kuchnia oraz WC a w części komunikacyjnej, przewidziano miejsce na szafę zabudowaną. Piętro podzielone zostało na dwa pokoje i łazienkę. Na poddaszu wydzielone zostały dwa kolejne pomieszczenia, do dowolnej aranżacji oraz łazienka.