30 stycznia, 2014Newsy

Ostatnie wolne mieszkania na Osiedlu Bnińskim w Kórniku

Na Osiedlu Bnińskim w Kórniku pozostały w sprzedaży  ostatnie wolne segmenty. II etap budowy inwestycji spotkał się z ciepłym przyjęciem, a deweloper R.F. Contruction nie mógł narzekać na brak zainteresowania ze strony kupujących.

Na Osiedlu Bnińskim w Kórniku pozostały w sprzedaży  ostatnie wolne segmenty. II etap budowy inwestycji spotkał się z ciepłym przyjęciem, a deweloper R.F. Contruction nie mógł narzekać na brak zainteresowania ze strony kupujących (inne inwestycje dewelopera). Efekt był prosty do przewidzenia – wyprzedano prawie wszystkie lokale. Osoby, które szukają miejsca spokojnego i idealnego dla rodziny, powinny się pospieszyć! Zostało już tylko 6 wolnych mieszkań o powierzchni 75 m2 z przynależnym ogrodem. Cena, jaką proponuje deweloper, wynosi zaledwie 3392 zł brutto/m2. Oferta  klasyfikuje się do programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Segmenty, które są w sprzedaży na Osiedlu Bnińskim w Kórniku mieszczą się na 2kondygnacjach. Na dolnej znajduje się strefa dzienna – salon z aneksem kuchennym i małą łazienką, natomiast na górnym piętrze są 2 sypialnie i większa łazienka. Przy budynkach znajdują się miejsca parkingowe, ale istnieje także możliwość wykupienie garażu.

Zobacz inne inwestycje w Kórniku.