Autor: Dopoznania.pl
29 czerwca, 2021Newsy

Ostatnie wolne mieszkania na „Smolnej”

Osiedle na Smolnej to wieloetapowy projekt, realizowany przez dewelopera Spravia (dawniej Budimex Nieruchomości). Sprzedaż najnowszego, siódmego już, etapu inwestycji jest na finiszu, a na nabywców czekają ostatnie wolne mieszkania w układach 1-, 3- i 4-pokojowych. Sprawdź szczegóły oferty i zamieszkaj na poznańskim Nowym Mieście jeszcze w tym roku!

Osiedle nowych mieszkań przy ulicy Mariackiej w Poznaniu spotkało się z pozytywnym odbiorem klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Najlepszym tego dowodem jest realizacja kolejnego etapu budowy. Nabywcy, którzy wybrali Osiedle na Smolnej docenili atrakcyjną lokalizację, łączącą w bliskość zieleni z dobrym dostępem do centrum i niezbędnych na co dzień udogodnień.

VII etap „Smolnej” jest spójny z poprzednimi fazami budowy. Elewację budynku pokryła biel z elementami ciepłego brązu. Okna z kolei otrzymały drewnianą teksturę, a wejścia do klatek ozdobiła nowoczesna okładzina. Na uwagę zasługują dobrze przemyślane części wspólne, na które składają się: trzy dziedzińce z osiedlową zielenią i elementami małej architektury, skwer rekreacyjny ze stołami do gier towarzyskich, rowerownia, wózkarnia. Na uwagę zasługuje także hala garażowa i komórki lokatorskie.

Jakie mieszkania znaleźć można w aktualnej ofercie Osiedla na Smolnej VII? Na nabywców czekają ostatnie wolne lokale w układach 1-, 3- i 4-pokojowych. Powierzchnie dostępnych „M” mieszczą się w przedziale od 34,85 do 82,59 m2.* Wszystkie oferowane mieszkania zostały zaprojektowane w optymalny sposób, dając przyszłym właścicielom swobodę aranżacyjną. Każde z nich zyska także dodatkową przestrzeń w postaci balkonu, tarasu lub loggii.

Skontaktuj się z deweloperem Spravia i wybierz najlepsze rozwiązanie.

*stan na 29 czerwca 2021 r.