Autor: Dopoznania.pl
25 listopada, 2019Newsy

Ostatnie wolne mieszkania przy Klimontowskiej

BJM Developement Osiedle Klimontowska BISTo już ostatnia szansa na zakup nowego mieszkania w inwestycji Osiedle Klimontowska BIS. W sprzedaży zostały dwa mieszkania w układzie 3-pokojowym

Proponowane przez BJM Development osiedle to kontynuacja wcześniejszego projektu, realizowanego przy ulicy Klimontowskiej. Zlokalizowana na warszawskim Wawrze inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych, w których znalazły się łącznie 93 lokale o powierzchni od 32 do 68 m2. Przygotowane przez dewelopera mieszkania mają układ 1-, 2-, 3- i 4-pokojowy. Zadbano także o garaże podziemne, windy , monitoring i plac zbaw dla najmłodszych.

BJM Development Osiedle Klimontowska BISAktualna oferta sprzedaży obejmuje dwa mieszkania – B1 i C8. Lokale o powierzchni około 64 m2 posiadają 3-pokojowy układ i usytuowane zostały na parterze. Właściciele pierwszego z nich zyskają taras liczący 22,41 m2. Drugie „M” przypisany ma balkon. Za każde z mieszkań zapłacić trzeba 420 tys.

Dostępne w ramach Osiedla Klimontowska BIS lokale doskonale sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi, które poszukują spokojnego miejsca do życia, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z udogodnień stolicy. W pobliżu budynków znaleźć można m.in. markety, centrum handlowe, przedszkola, szkoły, boiska sportowe. Sprawną komunikację z centrum zapewnia znajdujący się w okolicy przystanek autobusowy oraz SKM. Z kolei po aktywnym dniu nieocenione okażą się ścieżki rowerowe i spacerowe, w zasięgu których mieszczą się parki i plaże Wisły.

Planujesz zakup nowego mieszkania w Warszawie? Postaw na inwestycję, którą wybrało już wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości – zarezerwuj mieszkanie na Osiedlu Klimontowska BIS