Autor: Iza
16 lipca, 2019Newsy

Ostatnie, wolne mieszkania, tuż przy parku

Osiedle Apartamenty Wielicka położone jest w sąsiedztwie Parku Jerzmanowskich. To niezaprzeczalny atut, który pozwala łączyć wygodę życia w otoczeniu wielkomiejskiej infrastruktury, z możliwością codziennego kontaktu z naturą. Ostatnie mieszkania, dostępne w ramach oferty tej inwestycji, czekają na swoich nabywców. Być może do ich grona zaliczysz się także i Ty?

Nowe mieszkania w Krakowie, proponowane przez dewelopera WAN S.A., zostały już ukończone. To oznacza więc, że możesz szybko i sprawnie, przenieść się „na swoje” bez oczekiwania na postępy prac, na placu budowy. Jednocześnie, kupno nowego, gotowego już mieszkania, nie będzie obciążone ryzykiem i pozwoli na dokładne obejrzenie lokalu, przed podjęciem decyzji.

Apartamenty Wielicka przyciągają uwagę nowoczesną architekturą, uzupełnioną ciekawymi detalami elewacyjnymi. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności, a ich efektownym uzupełnieniem są estetycznie zaaranżowane części wspólne.

W sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o dużym zróżnicowaniu powierzchni i układów. Osoby poszukujące mieszkania 2- pokojowego, mogą sięgnąć po nieruchomości o powierzchni od 41,70 m2 do 50,20 m2. Rodziny oraz klientów o wyższych wymaganiach, zainteresuje opcja mieszkania 3- pokojowego o powierzchni 66,50 m2. Specjalna oferta lokalu 5- pokojowego, wielkości 123,50 m2 zainteresuje nabywców, pożądających ponadprzeciętnego komfortu.

Sprawdź szczegóły oferty już dziś!