Autor: Dopoznania.pl
19 kwietnia, 2022Newsy

Ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Famma Dąbrowskiego

Planujesz zakup nowego mieszkania na Jeżycach? Zależy Ci na stosunkowo szybkiej przeprowadzce? Zamelduj się w Fammie Dąbrowskiego. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, budowa inwestycji, zakończy się w II kwartale 2022 roku. W sprzedaży ostatnie wolne lokale w układach 1-, 3- i 4-pokojowych.

Famma Dąbrowskiego to kompleksowy projekt realizowany na ternie Jeżyc – jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania. W ramach inwestycji dewelopera Spravia oddane zostaną 272 mieszkania oraz 14 lokali usługowych na parterze. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, zgodnie z projektem powstaną: podziemne i naziemne miejsca postojowe, komórki lokatorskie, rowerownie oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Całości dopełnia zielony skwer oraz wypoczynkowo-rekreacyjny dziedziniec.

Wysoka jakość i atrakcyjna lokalizacja inwestycji, przełożyły się na duże zainteresowanie ze strony klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Na kupujących czekają ostatnie już wolne lokale o zróżnicowanych powierzchniach. Osobom, które poszukują lokum na start, polecić należy kawalerkę, oznaczoną symbolem B6/59. Nabywców, którym zależy na większej ilości metrów kwadratowych, zainteresują ostatnie mieszkania w układach 3- i 4-pokojowych: B6/83 (1 piętro), B6/108 (5 piętro), B6/239 (10 piętro).

Budowa Fammy Dąbrowskiego wystartowała w III kwartale 2019 roku i zgodnie z planem zostanie zamknięta w II kwartale bieżącego roku. Klienci, którym zależy na czasie, skorzystać mogą z atrakcyjnej oferty wykończenia pod klucz. Aranżacja i kompleksowe wykończenie wnętrza, zgodnie z jednym z wybranych programów, to także gwarancja wygody i oszczędności pieniędzy – na prace i materiały nałożony jest VAT wysokości 8%.

Famma Dąbrowskiego to adres, który spełni potrzeby zarówno prywatnych klientów, jak i inwestorów, którzy poszukują nieruchomości pod wynajem. Jeżeli znajdujesz się w jednej z tych grup, nie zwlekaj. Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Spravia i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.