Autor: Dopoznania.pl
13 kwietnia, 2022Newsy

Ostatnie wolne mieszkania w inwestycji ŚródkaOdnowa 2

Cenisz wielkomiejski klimat i marzysz nowym mieszkaniu blisko centrum Poznania? A może zależy Ci na atrakcyjnie położonym mieszkaniu, które okaże się trafionym zakupem inwestycyjnym? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiadasz TAK, czas poznać bliżej projekt ŚródkaOdnowa 2. Na nabywców czekają tutaj ostatnie wolne mieszkania.

Śródka to jedna z wizytówek Poznania. Modne restauracje, bliskość zieleni, rozwinięta infrastruktura oraz dogodny dostęp do centrum miasta – oto połączenie, które czyni ze Śródki miejsce wyjątkowe, niezmiennie przyciągające klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Najlepszym tego dowodem jest sukces sprzedażowy II etapu inwestycji przy ul. Bernata.

W ofercie Grupy Partner aktualnie znaleźć można ostatnie cztery mieszkania. Trzy spośród nich to 4-pokojowe lokale, które doskonale sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi. Duża ilość metrów kwadratowych zapewni wszystkim domownikom należyty komfort i poczucie prywatności. Przestronne 4-pokojowe „M” usytuowane są na parterze, pierwszym oraz drugim piętrze. Miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu polecić należy lokal parterowy z prywatnym ogródkiem. Zaletą lokalizacji, którą z pewnością doceni ta grupa kupujących, jest szeroki wybór placówek edukacyjnych na różnych etapach kształcenia. Ofertę uzupełnia ostatnie już mieszkania 2-pokojowe z balkonem, które znajduje się na trzeciej kondygnacji budynku. Ta nieruchomość z pewnością wpisze się w oczekiwania singli oraz par, poszukujących własnych czterech kątów.

Śródka to jeden adres, który łączy w sobie wiele zalet. Jeżeli marzysz o komfortowym mieszkaniu w Poznaniu, skontaktuj się z biurem sprzedaży i zamelduj się przy ul. Bernata.