Autor: Dopoznania.pl
4 grudnia, 2019Newsy

Ostatnie wolne mieszkania w Milanówku

Dekpol Deweloper EcoMilanW Milanówku przy ulicy Warszawskiej firma Dekpol Deweloper zrealizował nową inwestycję mieszkaniową EcoMilan. Osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem klientów i aktualnie w sprzedaży są już ostatnie lokale.

EcoMilan to kameralny projekt obejmujący 4 nowoczesne budynki, w których znalazło się łącznie 188 mieszkań. Atrakcyjny wybór powierzchni oraz atrakcyjna lokalizacja, zaledwie 30 minut drogi od Warszawy, przełoży się na szybką sprzedaż oferowanych lokali.

W puli dostępnych mieszkań znaleźć można funkcjonalne „M” w układach 2- i 3-pokojowych. Lokale mieszczą się w przedziale od 59,65 do 85,76 m2. Rozwiązania te sprawdzą się w przypadku par i singli ceniących przestrzeń oraz rodzin z dziećmi.Dekpol Deweloper EcoMilan

Warto dodać, że inwestycja EcoMilan dowodzi, że decyzja o zakupie mieszkania w okolicach Warszawy wcale nie oznacza rezygnacji z wygody. W pobliżu osiedla od Dekpol Deweloper znaleźć można m.in. sklepy, restauracje, punkty usługowe, korty tenisowe, banki, urząd pocztowy, przystanki komunikacji miejskiej i dworzec PKP. Ponadto w sąsiedztwie inwestycji przy ul. Warszawskiej w Milanówku zlokalizowana jest szkoła i przedszkole. Całość uzupełniają okoliczne tereny zielone, dzięki którym mieszkańcy będą mogli cieszyć się relaksem na świeżym powietrzu każdego dnia.