Autor: Iza
13 maja, 2019Newsy

Ostatnie, wolne mieszkanie

Lokale znajdujące się na dobrze przemyślanych i atrakcyjnie zlokalizowanych osiedlach, szybko znajdują swoich nabywców. Nie inaczej jest także w przypadku inwestycji Brylantowa Nova – mieszkania. Odpowiedzialna za jej realizację, firma DR Developer Sp. z o.o. informuje, iż w ramach sprzedaży, znajduje się już tylko jedno mieszkanie. Być może czeka ono właśnie na Ciebie.

Jest to nieruchomość o powierzchni 122,68 m3, w układzie 4- pokojowym, zajmującym dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka i garaż. Na piętrze wydzielono trzy sypialnie i kolejną łazienkę. Tego typu układ, pozwala swobodnie oddzielić strefę dzienną od sypialnej, co daje duże poczucie prywatności, dla wszystkich mieszkańców. Ponadto, na przynależny do mieszkania ogródek, o powierzchni 53,60 m2, prowadzi bezpośrednie wyjście z salonu. Do jednej z sypialni, przynależy taras wielkości 4,01 m2, z drugiej prowadzi wyjście na taras o powierzchni 7,18 m2.

Mieszkanie o takim układzie, wielkości i mnogości udogodnień, zapewnia komfort, porównywalny do tego, jaki mają do zaoferowania domy. Koszt zakupu nieruchomości to 720 000 złotych, co daje kwotę 5 878 zł/m2.

Zapewnij swojej rodzinie komfort, na jaki zasłużyła a sobie spokój, wynikający z wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji lokalu, będącej efektem wysokiej jakości i staranności wykończenia. Już dziś zarezerwuj nowe mieszkanie na Ołtaszynie, na osiedlu Brylantowa Nova- mieszkanie , nie pozwalając, by ktoś inny wyprzedził Cię w drodze ku realizacji marzeń.

 

Zobacz inne mieszkania w Krzykach