Autor: Dopoznania.pl
11 sierpnia, 2020Ważne i na temat

Ozonowanie mieszkań – dowiedz się, jakie są 3 najważniejsze informacje

Jeśli zależy Ci na świeżym, zdezynfekowanym powietrzu w Twoim domu czy samochodzie, koniecznie dowiedz się więcej, jakie możliwości oferuje ozonowanie. Ozonowanie mieszkań to doskonały sposób na skuteczne pozbycie się bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, roztoczy, a także innych zarazków z Twojego domu.


 

1.      Co to jest ozonowanie?

2.      Ozonowanie mieszkań – kiedy warto zastosować?

3.      Ozonowanie – jakie usługi?

Co to jest ozonowanie?

Ozonowanie to proces polegający na utlenianiu związków powodujących pleśń, grzyby, a także występowanie wirusów. Ozonowanie mieszkania, samochodu czy pomieszczenia pozwala usunąć chorobotwórcze związki, a w konsekwencji dezynfekuje i oczyszcza pomieszczenia. Ozonowanie to także zabieg, który pozostawia po sobie przyjemny zapach świeżego, czyszczonego powietrza, które przypomina powietrze po burzy. Koniec z nieprzyjemnym zapachem środków dezynfekujących i grzybobójczych! Poznaj nowoczesny sposób na czyste oraz bezpieczne mieszkanie czy samochód. Dowiedz się więcej na stronie internetowej: https://www.stander.pl/uslugi/ozonowanie/

Ozonowanie mieszkań – kiedy warto zastosować?

Ozonowanie mieszkań polecane jest szczególnie, gdy zwiększa się wilgotność powietrza, a także wietrzenie domu może być utrudnione, czyli jesień i zima. Należy pamiętać, że grzyby oraz pleśń doskonale i szybko rozwijają się w dusznych pomieszczeniach, w których jest wilgotno. W celu pozbycia się bakterii czy wirusów, warto zainwestować w ozonowanie właśnie jesienią. Pamiętaj także, że ozonowanie mieszkań pozwala na pozbycie się wirusów czy bakterii, które powodują choroby, takie jak grypa czy przeziębienie. Dzięki temu pozbędziesz się nieproszonych mikroorganizmów, które czyhają na Twoje zdrowie. Ozonowanie mieszkań to także doskonałe rozwiązanie dla właścicieli mieszkań, które dopiero co zostały wyremontowane. W szybki i skuteczny sposób pozbędziesz się zapachu farb czy cementu, który mogą utrzymywać się przez kilka tygodni od pomalowania ściany.

Ozonowanie- jakie usługi?

Ozonowanie nie jest jedynie ograniczone do mieszkań czy samochodów. Równie dobrze sprawdzi się ozonowanie szatni czy siłowni, w celu pozbycia się dusznego i nieprzyjemnego zapachu potu. Poleca się także ozonowanie samochodu i układu klimatyzacji. Nie czyszczona klimatyzacja może powodować choroby górnych dróg oddechowych przez cały rok. Ozonowanie możne znaleźć także szerokie zastosowanie w hotelarstwie, gastronomii, a nawet służbie zdrowia.