Autor: Iza
14 maja, 2019Newsy

Pamiętaj o deweloperskich środach

W każdą środę pojawia się inna okazja, na zakup wymarzonego mieszkania, w promocyjnej cenie. Deweloper SJM Apartmanents Sp. z o.o. wprowadził cykliczny program rabatowy i co tydzień oferuje jeden z lokali, dostępnych w ramach inwestycji Bułgarska 59, w obniżonej cenie. To doskonała okazja, by kupić nieruchomość, inwestując mniej pieniędzy ale jednocześnie nie godząc się na kompromisy względem jakości i proponowanego standardu

Już dziś sprawdź, które z mieszkań będzie objęte promocją i przekonaj się, że z łatwością może stać się także Twoim, nowym miejscem do życia. Dlaczego warto zwrócić uwagę na inwestycję Bułgarska 59? Jeżeli szukasz nowego mieszkania w Poznaniu, w rozsądnej cenie i lokalizacji, pozwalającej na swobodne korzystanie z wszystkich uroków miasta, to na omawianym osiedlu odnajdziesz szczęście. Nowoczesny charakter jego zabudowy, wsparty poprzez efektownie zagospodarowane części wspólne, przekona nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto, planując zakup nowego mieszkania w Poznaniu, warto postawić na Grunwald. Jest to modna i dobrze nasycona infrastrukturalnie dzielnica, w której możesz prowadzić aktywny tryb życia, przy zachowaniu codziennego kontaktu z naturą.

Kupując mieszkanie z oferty promocyjnej, będziesz mógł pozwolić sobie na więcej. Już teraz przekonaj się, że życie w nowym, solidnie wykonanym i atrakcyjnie zlokalizowanym mieszkaniu, znacząco wpłynie na jakość Twojej codzienności.

 

Zobacz inne mieszkania na Grunwaldzie