Autor: Dopoznania.pl
25 czerwca, 2020Newsy

Park Podolany – odbiór mieszkań już wkrótce

Na placu budowy przy ulicy Jasielskiej/Druskienickiej praca wre! Etap A inwestycji mieszkaniowe Park Podolany jest już na finiszu i niedługo nabywcy odbiorą klucze swoich własnych czterech kątów. Jeżeli poszukujesz nowego mieszkania na Podolanach i zależy Ci na szybkiej przeprowadzce, trafiłeś pod właściwy adres.

Oferowane przez dewelopera PWD osiedle rośnie w oczach. Niebawem oddany zostanie pierwszy etap inwestycji, na który składa się sześć budynków wielorodzinnych, mieszczących łącznie 196 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Deweloper zadbał także o dobrze przemyślane przestrzenie wspólne, takie jak: podziemna hala garażowa, elementy małej architektury, osiedlowa zieleń czy plac zabaw dla najmłodszych.

Osiedle Park Podolany cieszy się sporym zainteresowaniem nabywców, czego najlepszym dowodem jest sukces sprzedażowy inwestycji. W puli dostępnych mieszkań z pierwszego etapu realizacji, znaleźć można ostatnie lokale w układach 4- i 5-pokojowych. Ich powierzchnie mieszczą się w przedziale od 79,85 do 87,15 m2 i doskonale sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi. Proponowane mieszkania są wykończone w standardzie deweloperskim. Cena każdego z nich obejmuje jedno miejsce w podziemnej hali garażowej (w przypadku lokali liczących więcej niż 80 m2 miejsce dwustanowiskowe). Nabywcy, którzy jak najprędzej chcą przenieść się do własnych czterech kątów skorzystać mogą z oferty wykończenia pod klucz.

W ofercie dewelopera PWD znajduje się także etap B inwestycji Park Podolany. Jego zakończenie przewidziano na IV kwartał 2021 roku.