Autor: Dopoznania.pl
1 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Park Podolany - zamieszkaj na zielonym osiedlu

Realizowane w Poznaniu osiedle Park Podolany to wyjątkowy projekt, który przyciąga uwagę klientów nie tylko atrakcyjną formą architektoniczną i mnogością udogodnień technologicznych, ale także dużą ilością zieleni. Jeżeli szukasz nowego mieszkania w Poznaniu, to znakomicie trafiłeś! Właśnie tutaj możesz cieszyć się wygodą typowo miejskiego życia, w nowoczesnym i prestiżowym wydaniu.

Inwestycja od PWD Deweloper Sp. z o.o. znajduje się na poznańskich Podolanach – modnej dzielnicy, która pozwala mieć wszystko w zasięgu ręki – udogodnienia infrastrukturalne, tereny zielone czy sprawne połączenie z centrum. Funkcjonalnie urządzone mieszkania, pozwalają na komfortową aranżację wnętrz, zgodnie z oczekiwaniami współczesnych klientów. Na szczególną uwagę zasługuje zaś sposób aranżacji części wspólnych. W strefie centralnej osiedla Park Podolany, znajduje się sztuczna rzeka, która wraz z otaczającymi ją terenami zielonymi, wprowadza spokojną atmosferę i malowniczą przestrzeń wypoczynkową. Dodatkowo, w częściach wspólnych przewidziane zostały: plac zabaw dla najmłodszych, elementy małej architektury oraz duża ilość, efektownie zaprojektowanych nasadzeń.

To wszystko, znakomicie komponuje się z lekką bryłą budynków, uzupełnioną o liczne przeszklenia. Jeżeli wizja życia w takim otoczeniu zainteresowała Cię, to koniecznie już dziś, zapoznaj się z dostępnymi jeszcze lokalami. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 42,32 m2 do 103,41 m2, w układzie od 2- do 6- pokojowym. Realizacja inwestycji, zaplanowana została na II kwartał 2020 roku.

 

Niezbędnik klienta - sprawdź jak bezpiecznie kupić mieszkanie