Autor: dopoznania.pl
30 stycznia, 2023Newsy

Pod miastem – to brzmi cudownie!

Wśród młodych małżeństw planujących założenie rodziny utrzymuje się trend ucieczki z miasta. Ta grupa klientów znacznie chętniej osiedli jest Aurora Park – inwestycja zlokalizowana w podpoznańskim Skórzewie.

Projekt od Skaland jest szczególnie atrakcyjny dla małżeństw, które już mają lub w najbliższym czasie planują mieć pociechy. W bezpośrednim sąsiedztwie znaleźć można bowiem aż dwa przedszkola, żłobek oraz szkoły podstawowe. Na terenie Aurora Park zaplanowano centrum medyczne. Nie zabraknie również przestrzeni, które pozwolą na zacieśnianie więzi sąsiedzkich. Można wśród nich wymienić plac zabaw, siłownie plenerową oraz miejsce na grilla. Wystarczy wyjść z domu, aby spotkać sąsiada i rozpocząć nowe znajomości.

Całe osiedle inspirowane jest skandynawską prostotą. Dwa budynki wielorodzinne, składające się na jedną z części Aurora Park, oddzielone są od siebie roślinnością. Pozostałe domy w zabudowie szeregowej w swoisty sposób zamykają cały kompleks. Całość wykonana będzie z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią trwałość i solidność budynków. Do realizacji wnętrza także wykorzystano przyjazne domownikom materiały. Wśród dominujących kolorów pojawia się czerń i biel, która ociepla drewniana zabudowa obecna na klatkach schodowych.

Obecnie w ofercie skórzewskiego osiedla znaleźć można mieszkania z 1 budynku Aurora Park. Ich metraże mieszczą się w zakresie od 44,41 do 67,03 m2. Przynależą do nich przestronne tarasy lub balkony, będące idealnym miejscem do rozpoczęcia dnia z filiżanką kawy w ręku.