28 stycznia, 2019Strona główna

Podążaj za wielkomiejskimi trendami

Poszukujesz wyjątkowej przestrzeni? Marzysz o nowoczesnym, wielkomiejskim stylu życia? Twoja codzienność jest pełna różnorodnych aktywności i chcesz aby miejsce, w którym zamieszkasz nadążało za jej rytmem? Osiedle Rynek Wildecki 3 jest inwestycją, w której możesz się odnaleźć. 

Poszukujesz wyjątkowej przestrzeni? Marzysz o nowoczesnym, wielkomiejskim stylu życia? Twoja codzienność jest pełna różnorodnych aktywności i chcesz aby miejsce, w którym zamieszkasz nadążało za jej rytmem? Osiedle Rynek Wildecki 3 jest inwestycją, w której możesz się odnaleźć.

Wyjątkowa bryła, stanowi nowoczesną interpretację zabudowy kamienicznej, łączącą szacunek dla historycznego charakteru miejsca z nowatorskim podejściem do stylistyki. Idealnym uzupełnieniem tego zestawienia jest mural, który powstał jako faza wstępna budowy. Pokrywa bok sąsiedniej kamienicy i przedstawia zapowiedź tego, co ma powstać w tym miejscu. Prostota geometrycznych form, przyzwyczai okolicznych mieszkańców do zaprojektowanej formy budynku. Wraz z postępem prac, mural będzie zastępowany przez rzeczywistą bryłę, na stałe uzupełniającą zabudowę rynku. Na stronie internetowej dewelopera można obejrzeć proces powstawania dzieła, wraz z jego końcowym efektem.

Takie, nowoczesne podejście do kreowania przestrzeni miejskiej, jest cechą charakterystyczną dla projektów, realizowanych przez OKRE Development Sp. z o.o. Co to oznacza dla klientów? Osiedla o idealnie wyważonych atutach!

Mural znakomicie podkreśla także fakt, iż inwestycja położona jest w dogodnej lokalizacji, która pozwala prowadzić typowo miejski tryb życia. Stąd wszędzie będziesz mieć blisko, zróżnicowaną infrastrukturę znajdziesz w najbliższym sąsiedztwie, podobnie jak tereny rekreacyjne i obiekty pozwalające ciekawie zagospodarować czas wolny. Czy nie tego właśnie oczekujesz od miasta?