Autor: Dopoznania.pl
19 stycznia, 2022Newsy

Podlaska 15 – Twój nowy adres w Luboniu

Planujesz zakup nowego domu z ogródkiem w okolicy Poznania? Cenisz podmiejski klimat, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z dobrego dostępu do codziennych udogodnień? Zamelduj się na ul. Podlaskiej w Luboniu.

Inwestycja dewelopera AT Inwest powstaje w kameralnej okolicy doskonale skomunikowanej z Poznaniem. W ramach nowego osiedla w Luboniu oddane zostaną komfortowe segmenty w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Klienci zainteresowani zakupem nowego domu blisko Poznania wybierać mogą pomiędzy lokalami o powierzchniach od 82,90 do 91,40 m2. Każdy z oferowanych domów zyska poddasze oraz dwa miejsca postojowe. Całość uzupełnią prywatne ogrody, stwarzające doskonałe warunki do codziennego odpoczynku na świeżym powietrzu.

Budynki przy ul. Podlaskiej 15 w Luboniu realizowane są przy użyciu wysokiej jakości materiałów, spełniających kryteria najnowszych warunków technicznych w standardzie niskoenergetycznym. Każdy z domów przystosowany zostanie do montażu paneli fotowoltaicznych.

Mówiąc o zaletach nowej inwestycji dewelopera AT Inwest nie można zapomnieć o dogodnej lokalizacji. W okolicy osiedla znaleźć można m.in. sklepy, markety, punkty usługowe, żłobki, przedszkola i szkoły.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem budowa zakończy się w I kwartale 2023 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowy dom dopasowany do potrzeb Twojej rodziny.