Autor: Iza
19 kwietnia, 2019Newsy

Podmiejski komfort w trójmiejskim wydaniu

Kowale to urokliwa miejscowość powiatu gdańskiego, która przez ostatnie lata nabrała typowo podmiejskiego charakteru i dzięki rozwojowi infrastruktury, zapewnia wysoką jakość życia. Kompleksowe inwestycje, tworzą przyjazną przestrzeń dla całej rodziny. To właśnie w takiej okolicy, deweloper P.B.M. i R. BUDROS zdecydował się na realizację swojego projektu.

Osiedle Nowe Kowale to kompleks trzech budynków o pięciu kondygnacjach, które mieszczą w sobie łącznie 132 lokale o zróżnicowanym układzie oraz powierzchni. Tego typu kameralny układ, z dużą ilością zieleni w częściach wspólnych, doskonale wpisuje się w charakter okolicy. Jej typowo podmiejski charakter, umiejętnie łączy spokojne sąsiedztwo z łatwym dostępem do licznych udogodnień, zaspokajających większość codziennych potrzeb.

Niezaprzeczalnym atutem, który szczególnie przemówi do wyobraźni młodych rodzin jest to, iż w sąsiedztwie znajduje się nowoczesna, wyjątkowa na skalę krajową, Metropolitalna Szkoła Podstawowa. To obiekt, gwarantujący edukację na wysokim poziomie, w formie, przemawiającej do dziecięcej wyobraźni. W okolicy działają także inne placówki oświatowe, zapewniające opiekę młodszym dzieciom.

Ponadto, w zasięgu kilkuminutowego spaceru, znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe, restauracje, ośrodki zdrowia, apteki, obiekty kulturalne czy przystanki komunikacji zbiorowej. Kupując nowe mieszkanie na osiedlu Nowe Kowale, będziesz mógł żyć w spokojnym i zacisznym komforcie, nie tracąc kontaktu z całym Trójmiastem.

 

Zobacz inne nowe mieszkania w Kowalach